KARİYER

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Yeslas Lastikleri olarak şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; Sektöründeki saygın konumunu ve kapasitesini artırarak sürdüren, çalışanlarına değer veren ve beklentilerini karşılayan, değişime açık, sektöründe büyük bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Firma olarak çalışanlarımızın her türlü haklarını gözetmek ve onlara huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Bu amaçla oluşturulan İnsan Kaynakları Politikamız, firmamızın stratejik hedefleri doğrultusunda insan kaynağını karşılamak ve bu kaynağı en verimli şekilde değerlendirip devamlılığını sağlamak amacındadır.


AÇIK POZİSYONLAR

Şu an şirketimizde açık pozisyon bulunmamaktadır. Fakat veritabanımıza kaydedilmek üzere özgeçmişinizi kariyer@yeslas.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

telefon 0 312 354 90 24 BİZE ULAŞIN